Kontakta Oss

Kontaktuppgifter

Du kan kontakta oss via våra kontaktuppgifter nedan eller skicka oss ett meddelande via kontaktformuläret. Söker du efter en specifik person så ser du hela vår personals kontaktuppgifter längre ner på sidan

Skicka oss ett meddelande

(*) Obligatoriska fält

  • 8 + 3 =

Vår Personal

Kent Fallqvist

Kent Fallqvist

Säljare trä / Teknisk support
M: 0705 – 85 86 13
E: kent@syntema-gbg.se

Mats Johansson

Mats Johansson

Säljare metall / Administration
T: 031 – 748 58 63
M: 0708 – 22 89 12
E: mats@syntema-gbg.se

Andreas Tenggren

Andreas Tenggren

Säljare billack / Teknisk support
M: 0738-084468
E: andreas@syntema-gbg.se

Björn Lundhag

Björn Lundhag

Säljare industri / Teknisk support
M: 0708-657536
E: bjorn@colorcoat.se

Patrick Åkerblad

Patrick Åkerblad

Försäljningsansvarig
M: 0708 – 19 94 16
E: patrick@syntema-gbg.se

Emelie Andersson

Emelie Andersson

Order / Kundtjänst
T: 031-748 58 60
E: emelie@syntema-gbg.se

Eric Dahlberg

Eric Dahlberg

Kundtjänst / Teknisk support
T: 031 – 748 58 68
M: 0705 – 44 99 84
E: eric@syntema-gbg.se

Geron Fritiofsson

Geron Fritiofsson

Logistik / Personal
T: 031 – 748 58 62
M: 0735 – 44 94 16
E: geron@syntema-gbg.se

Lisa Andersson

Lisa Andersson

Produktion
T: 031 – 748 58 60
E: lisa@syntema-gbg.se

Stefan Persson

Stefan Persson

Produktion
T: 031 – 748 58 60
E: stefan@syntema-gbg.se